POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Michał Roszak

Mgr fizjoterapii, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej oraz sportowej. Od 6 lat współpracuje z reprezentacjami naszego kraju: zapasy – styl klasyczny, pierwsza reprezentacja w piłce nożnej kobiet, reprezentacja beach soccer, kadra narodowa w szabli mężczyzn i kobiet. Obecnie czuwa nad kadrą olimpijską we florecie kobiet i pomaga Paniom przygotować się do Igrzysk  w Tokio. Wykonuje zabiegi z akupunktury. Uczestnik licznych szkoleń m.in.:

  • Kinesiotaping,
  • FDM moduł 1-3,
  • terapia manualna odcinka szyjnego oraz piersiowego kręgosłupa
  • terapia manualna odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz stawów biodrowych,
  • IASTM – terapia manualna specjalnymi narzędziami Smart Tools,
  • osteopatia w sporcie
  • diagnostyka obrazowa
  • suche igłowanie i akupunktura.

Nieustannie zafascynowany złożonością ludzkiego ciała.

Damian Bąk

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie na kierunku fizjoterapia, obecnie kontynuuje naukę w Bydgoskiej Szkole Wyższej. Tytuł technika masażysty uzyskał w 2014 roku. Na co dzień pomaga pacjentom po urazach  ortopedycznych,  a także z problemami neurologicznymi. Doświadczenie zawodowe zdobywał w konińskich przychodniach oraz Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie. Nieustannie zdobywa wiedzę na różnych kursach i szkoleniach.

Norbert Trzemkowski

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie na kierunku fizjoterapia. Obecnie kontynuuje naukę w ramach studiów na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizuje się w masażu leczniczym, segmentarnym i drenażu limfatycznym. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, biorąc pod uwagę jego codzienne funkcjonowanie oraz przebyte urazy.

Twierdzi, że „wszystko zostawia ślad w ciele, który może mieć wpływ na obecne dolegliwości” dlatego zawsze stara się znaleźć ich przyczynę . Takie postępowanie prowadzi do efektywnego zniesienia bólu i osiągania celów rehabilitacji. Prywatnie dużo czasu poświęca aktywności fizycznej, interesuje się dietetyką, przede wszystkim kliniczną.

Anna Kołacka

Magister fizjoterapii, absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu.  Tytuł technika masażysty uzyskała w 2010 roku.

Specjalizuje się s w masażu klasycznym oraz w przeprowadzaniu zabiegów fizykalnych(np. Fala uderzeniowa, SIS, Krio, Laser, itp).

W przyszłości chciałaby zająć się fizjoterapia geriatryczną. Uważa, że jej zawód to przy okazji jej pasja, która pozwala na rozwój nie tylko zawodowy, ale też osobisty.

Paweł Żmijewski

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie, obecnie kontynuuje naukę w Bydgoskiej Szkole Wyższej na studiach drugiego stopnia. Wiedza z zakresu anatomii, fizjologii, biomechaniki (poznanie zależności mających miejsce w ludzkim ciele) pozwala mu na trafne diagnozowanie i wdrażanie kompleksowego postępowania terapeutycznego dostosowanego indywidualnie do danego pacjenta. Pracuje na oddziale neurologii, gdzie zajmuje się głownie rehabilitacją poudarową.